İkitelli’de Evden Eve Nakliyat

Hepinize merhaba, yeni bir yazıyla daha sizlerleyiz. Bugün İstanbul’un ekonomik açıdan kalbinin attığı önemli yerlerden biri olan İkitelli’den bahsedelim istedik. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere İkitelli gün içerisinde insan trafiğinin yoğun olduğu ve bizim de yıllardır özellikle ofisten ofise taşımacılık konusunda fazlaca iş aldığımız bir semt.

Semtin batısındaki inşa projeleri yatırım açısından birçok insanı kendisine çekiyor olsa da İkitelli’nin en önemli noktası Organize Sanayi Bölgesi. Birçok farklı sektörden sanayi kuruluşunu bünyesinde barındıran OSB’de ofisten ofise nakliyat hizmetimizle iş yerlerinizi istediğiniz noktaya hızlı ve güvenilir şekilde taşıyoruz. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeyle, profesyonel ekiplerimiz eşyalarınıza uygun paketleme metodlarını kullanarak kaliteli nakliye hizmetini sizlerle buluşturuyor.

             

Hem Başakşehir hem İstanbul hem de ülkemiz için büyük bir ekonomik öneme sahip olan, binlerce insan için iş kapısı niteliğindeki bu işlek semtimiz İkitelli’de tecrübeli elemanlarımız ve gerek eşyalarınız, gerek sanayi makineleriniz için uygun geniş araç filomuzla yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz.

Güzel günlerde görüşmek üzere, hoşçakalın..