Bahçeşehir’de Evden Eve Nakliyat

Yazımıza başlamadan önce, bu gece başlayacak olan 11 ayın sultanı Ramazan ayına girerken bu yazı aracılığıyla hepinize hayırlı, mutlu, huzurlu bir ay diliyoruz..

Bildiğiniz gibi yaz kış, uzak yakın demeden İstanbulun her noktasında evden eve ve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimize devam ediyoruz. Sayısı gün geçtikçe artan mutlu müşterilerimizle adımızı daha çok duyuruyor, hızlı ve güvenilir hizmeti sizlerle buluşturma fırsatını çok daha sık buluyoruz.

Daha önce birçok yazımızda bahsettiğimiz gibi Başakşehir, İstanbulun ‘marka ilçesi’ olma yolunda hızla ilerliyor. Bu ilerlemeyi ilçenin içinde en önde götüren semt belki de Bahçeşehir. Yeni kurulan düzeniyle İstanbul’un birçok ilçesine parmak ısırtacak derecede düzenli ve temiz yapısıyla, her geçen gün bir yenisi eklenen ve semtin çehresini daha da modern kılan inşa projeleriyle, her çevreye hitap edebilen sosyo-kültürel ortamlarıyla ve tabi ki dillere destan göletiyle Bahçeşehir sizin de bizim de gözde semtimiz desek abartmış olmayız.

İstanbul’un bu yeni ve güzel semtinde evinizde, işinizde nakliyeyle ilgili neye, ne zaman ihtiyacınız olursa biz yanınızdayız. Hem de yedi gün yirmi dört saat. Unutmayın, hoşçakalın..