İstanbulun Marka İlçesi Başakşehir’deyiz

Gün geçtikçe gelişen, yeni insanları ve imkanları bünyesinde toplayan Başakşehir’de evden eve nakliyat hizmetlerimiz devam ediyor. Hızla değişen çehresi ve gerçekleşen yeni gelişmelerle İstanbulluların gözdesi olan Başakşehir birçok özelliğiyle dikkatleri üstüne toplayan bir ilçe.

İlçede iş olanakları çok çeşitli olmakla birlikte İkitelli bölgesi sanayi faaliyetleriyle göze çarpmakta. Birçok fabrika, atölye ve işyeri olan İkitelli’de işyerleri ve ofislerinizdeki nakliyat işlerinizde yıllardır sizlerle birlikteyiz. Ofisten ofise nakliyat yaptığımız bir diğer nokta da ilçenin cazibe merkezi olan Başak Konutları bölgesi. Her geçen gün artan nüfusu ve sosyal imkanlarıyla ilçenin göz bebeği olan bölge yeni inşa projelerini de kendine çeken bir yapıya sahip.

İlçenin güneyinden geçen TEM otoyolu ve M3 metro hattı ilçede ulaşımı kolaylaştıran unsurlar. Başakşehir denince Türkiye’nin en büyük stadyumu olan Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nu unutmak olmaz. Bu spor kompleksi de ilçe sınırlarında olup daha birçok sosyo-kültürel faaliyet alanı ilçe sakinlerine hizmet vermektedir.

Gelişen ve büyüyen Başakşehir’de evden eve nakliyat hizmetimizle sizlerleyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.