Başakşehir’de Sizlerleyiz

Evden eve taşımacılık sektöründe sizlere hizmetlerimizi sunduğumuz Başakşehir, İstanbul’un yeni sayılabilecek ilçelerinden biri. 2008 yılında Küçükçekmece’den ayrılarak ilçe yapılan Başakşehir günümüzde yaklaşık 400.000 İstanbulluya ev sahipliği yapmakta. Başak Konutları, İkitelli, Altınşehir ve Bahçeşehir ilçenin genel yapısını oluşturan ana bölgeler olup Başakşehir ilçesi Arnavutköy, Avcılar, Küçükçekmece ve beş farklı ilçeye daha komşudur.

İstanbul’daki inşaat projelerinin gözdesi olan Başakşehir, gün geçtikçe sosyal imkanların ve iş olanaklarının da arttığı bir yer. Halihazırda kurulu olan İkitelli Sanayi bölgesinin dışında ilçede küçük esnaf ve dükkan sayısı artmakta. Yapılan alışveriş merkezleriyle çeşitli markaları da bünyesinde barındırmaya başlayan Başakşehir, şehirleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Alanur Evden Eve Nakliyat sizlerle birlikte büyüyor ve Başakşehir’deki müşterilerimizden her geçen gün olumlu geri dönüşler almaya devam ediyor. Büyümekte ve gelişmekte olan bu ilçeye yerleşmek isteyen ya da işyerlerini taşımak isteyen siz müşterilerimizin Başakşehirde’de 7/24 hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder mutlu yarınlar dileriz.