Yaz Geliyor Hazırlıklar Başlasın

Baharın gelmesiyle havalar iyice güzelleşti, doğaya renk ve can geldi. Açıkçası bu havalar bizim de enerjimize enerji katıyor. Yaz mevsimi bizim sektör için yüksek iş yoğunluğu belki de yorgunluk anlamına gelse de biz ekipçe yeni müşterilerimizle tanışmak ve onlara yaşam alanlarını değiştirmek yani taşınmak gibi önemli bir adımda, bir bakımdan hayatlarına yön verirken, eşlik etmeye can atıyoruz.

Uzun yıllardır Başakşehir’de evden eve nakliyat yapan bir şirket olarak biliyoruz ki ilçede yaşayan ve evlerini bizimle taşıyan birçok eski müşterimiz çevrelerindeki insanlara bizi tavsiye ediyor ve Alanur Nakliyat’ı bizimle birlikte büyütüyorlar. Dediğimiz gibi yazın gelişiyle biz de çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Araçlarımızı, elemanlarımızı, taşıma rotalarımızı ve metodlarımızı yeni sezona adapte ediyoruz. Hem yeni müşterilerimize hem de geçmişte bizimle tanışmış ve evini bizimle taşımış eski müşterilerimize mahcup olmak istemiyoruz.

Gelin, Yaz mevsiminin getirdiği o taşınma telaşını birlikte yaşayalım. Başakşehir’de ve tüm İstanbul’da evden eve, işten işe taşınma işlerinizi başından sonuna büyük bir hassasiyetle sürdürmeye ve mutlu yarınlarınızda bir pay sahibi olmaya adayız. Bizi tercih etmenizden büyük onur duyacağız. İyi günler, sağlıcakla kalın..