Mehmetakif Evden Eve Nakliyat

Günaydınlar mutlu müşterilerimiz, nasılsınız? Güzel bir cumartesi sabahına uyandığınızı umarak sabahınızı şenlendirmek adına keyifli bir yazı yazmaya karar verdim.

Bu yazımızda Mehmetakif semti evden eve nakliyat çalışmalarımızdan bahsedeceğiz. Mehmetakif Mahallesi aşağıdaki haritada da göstermeye çalıştığım gibi Esenler’in Karabayır semtine -Karabayır’da da evden eve nakliyat hizmeti verdiğimizi hatırlatalım- oldukça yakın bir konumda.

M

Use ⌘ + scroll to zoom the map

 

 

Map Data
Map data ©2018 Google
Map DataMap data ©2018 Google
Map data ©2018 Google

 

 

 

 

Map

 

Satellite

 

Harita üzerinde biraz gezindikten sonra genel bir konum bilgisi fikri kazanabileceğiniz Mehmetakif Mahallesi, Mahmutbey metro istasyonu yoluyla erişilebilecek mesafededir. Ayrıca Başakşehir ilçe merkezine 4 km uzaklıktadır. İstanbul gibi bir metropolde, semtlerin ve mahallelerin iç içe geçtiği bir durumda Mehmetakif Mahallesi evden eve nakliyat sitemize konu olacak kadar dikkat çekebilmeyi başarabilmiş bir mahalledir.

Sonuç olarak bu mahallede birisi hem uygun fiyatlı, hem de kaliteli bir ekiple gerçekleştirilen uzman bir evden eve nakliyata ihtiyaç duyduğunda aradığı ilk firma biziz. Siz de mutlu müşterilerimizin arasına katılın, evinizi riske atmayın!